UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan prezydent od początku mówił że takich centrów w Elblągu nie będzie. Słuszna decyzja żeby zrezygnować z głosowania które tylko dałoby pole do popisu populistom na rzucanie pustych haseł i siania jeszcze większej nienawiści wobec obcokrajowców

mieszkankkka