UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan prezydent od początku mówił że takich centrów w Elblągu nie będzie. Słuszna decyzja żeby zrezygnować z głosowania które tylko dałoby pole do popisu populistom na rzucanie pustych haseł i siania jeszcze większej nienawiści wobec obcokrajowców
mieszkankkka