UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan prezydent od początku mówił że takich centrów w Elblągu nie będzie. Słuszna decyzja żeby zrezygnować z głosowania które tylko dałoby pole do popisu populistom na rzucanie pustych haseł i siania jeszcze większej nienawiści wobec obcokrajowców

mieszkankkka

Anuluj