UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kanał Jagielloński??? To po co wam kaczysci zrobili przekop za prawie 3 mld ??? Drogi i nieużywany pomnik kaczyzmu. No cóż - " Polacy" tak wybrali

3 mld w błoto

Anuluj