UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kanał Jagielloński??? To po co wam kaczysci zrobili przekop za prawie 3 mld ??? Drogi i nieużywany pomnik kaczyzmu. No cóż - " Polacy" tak wybrali
3 mld w błoto
Kanał Jagielloński??? To po co wam kaczysci zrobili przekop za prawie 3 mld ??? Drogi i nieużywany pomnik kaczyzmu. No cóż - " Polacy" tak wybrali
3 mld w błoto