Wybrany wątek opinii

A tymczasem w Akademii Olimpii okazuje się, że dzieci wykupowały ubezpieczenie w OE, a prezesunio nie płacił ubezpieczycielowi! Dzieci nie są ubezpieczone! Kolejne oszustwo tej bandy!
PyrPyr (2025.05.31)
@PyrPyr - A czy w tym mieście nie ma, sądu, pierdla dla tych oszustów- czy tylko nadstawianie chrześcijańskiego policzka - dostałeś w japę z jednej strony, nastaw drugą- oj moje kochane Elblągi.. wasza postawa - zachęca do każdego oszustwa jakie možna sobie wymyśleć
Aa.. (2025.06.01)
Powrót do komentarzy