Wybrany wątek opinii
A tymczasem w Akademii Olimpii okazuje się, że dzieci wykupowały ubezpieczenie w OE, a prezesunio nie płacił ubezpieczycielowi! Dzieci nie są ubezpieczone! Kolejne oszustwo tej bandy!
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@PyrPyr - A czy w tym mieście nie ma, sądu, pierdla dla tych oszustów- czy tylko nadstawianie chrześcijańskiego policzka - dostałeś w japę z jednej strony, nastaw drugą- oj moje kochane Elblągi.. wasza postawa - zachęca do każdego oszustwa jakie možna sobie wymyśleć
Do moderacji
Odpowiedz
3
1