UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tymczasem w Akademii Olimpii okazuje się, że dzieci wykupowały ubezpieczenie w OE, a prezesunio nie płacił ubezpieczycielowi! Dzieci nie są ubezpieczone! Kolejne oszustwo tej bandy!
PyrPyr
A tymczasem w Akademii Olimpii okazuje się, że dzieci wykupowały ubezpieczenie w OE, a prezesunio nie płacił ubezpieczycielowi! Dzieci nie są ubezpieczone! Kolejne oszustwo tej bandy!
PyrPyr