UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tymczasem w Akademii Olimpii okazuje się, że dzieci wykupowały ubezpieczenie w OE, a prezesunio nie płacił ubezpieczycielowi! Dzieci nie są ubezpieczone! Kolejne oszustwo tej bandy!

PyrPyr

Anuluj