UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PyrPyr - A czy w tym mieście nie ma, sądu, pierdla dla tych oszustów- czy tylko nadstawianie chrześcijańskiego policzka - dostałeś w japę z jednej strony, nastaw drugą- oj moje kochane Elblągi.. wasza postawa - zachęca do każdego oszustwa jakie možna sobie wymyśleć

Aa..

Anuluj