UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@PyrPyr - A czy w tym mieście nie ma, sądu, pierdla dla tych oszustów- czy tylko nadstawianie chrześcijańskiego policzka - dostałeś w japę z jednej strony, nastaw drugą- oj moje kochane Elblągi.. wasza postawa - zachęca do każdego oszustwa jakie možna sobie wymyśleć
Aa..