UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@PyrPyr - A czy w tym mieście nie ma, sądu, pierdla dla tych oszustów- czy tylko nadstawianie chrześcijańskiego policzka - dostałeś w japę z jednej strony, nastaw drugą- oj moje kochane Elblągi.. wasza postawa - zachęca do każdego oszustwa jakie možna sobie wymyśleć

Aa..