UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie jest impreza darmowa bo zapłaciło za nia miasto, czyli podatnicy, którzy niekoneicznie chcą takiej muzyki posłuchać a więc zrobiliście coś pod siebie i garstki fanów i macie innych gdzies. przyjezdni muzycy nie grają za darmo wiec jaki gratis? nie ma nic nigdy za darmo :)


Anuluj