UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to nie jest impreza darmowa bo zapłaciło za nia miasto, czyli podatnicy, którzy niekoneicznie chcą takiej muzyki posłuchać a więc zrobiliście coś pod siebie i garstki fanów i macie innych gdzies. przyjezdni muzycy nie grają za darmo wiec jaki gratis? nie ma nic nigdy za darmo :)