UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pełno pacjentów omija ten uskok przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ostatnio gdy pojechałem prosto, omało z boku we mnie nie wjechał osobnik omijający. Co wtedy? Kogo jest wina przy tej kolizji


Anuluj