UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pełno pacjentów omija ten uskok przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ostatnio gdy pojechałem prosto, omało z boku we mnie nie wjechał osobnik omijający. Co wtedy? Kogo jest wina przy tej kolizji
Pełno pacjentów omija ten uskok przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ostatnio gdy pojechałem prosto, omało z boku we mnie nie wjechał osobnik omijający. Co wtedy? Kogo jest wina przy tej kolizji