UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hah własnie miałem pisac do was żebyscie sie zainteresowali czy to jakieś ćwiczenia czy reglarne patrole. Od jakiegoś czasu we wczesnych godzinach porannych startuje ten śmigłowiec i leci w stronę braniewa, wraca w połowie dnia albo pod wieczór.
wojak