UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hah własnie miałem pisac do was żebyscie sie zainteresowali czy to jakieś ćwiczenia czy reglarne patrole. Od jakiegoś czasu we wczesnych godzinach porannych startuje ten śmigłowiec i leci w stronę braniewa, wraca w połowie dnia albo pod wieczór.
wojak