UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hah własnie miałem pisac do was żebyscie sie zainteresowali czy to jakieś ćwiczenia czy reglarne patrole. Od jakiegoś czasu we wczesnych godzinach porannych startuje ten śmigłowiec i leci w stronę braniewa, wraca w połowie dnia albo pod wieczór.

wojak

Anuluj