UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie ma co się martwić: Usmiechnięta "inaczej koalicja" POlska nam pomoże, wszak kandydat na prezia kraju nawet do nas jeszcze nie przyjechał, tak o nas zadba... elblążanie dla niego sa niczym widocznie.... Tylko nie na wafla prynce pollo korniszona!