UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezeli obwodnica bedzie szerokim objazdem, a nie szybsza droga dotarcia, to nikt nie bedzie tym jezdzil.
Jezeli obwodnica bedzie szerokim objazdem, a nie szybsza droga dotarcia, to nikt nie bedzie tym jezdzil.