UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co NOWY ELBLĄG myśli o koncepcji tak jak sobie życzą pomijającej całkowicie okolice Bażantarni ? Jedziemy ulicą Wschodnią, ale tylko ok 200 - 300 metrów i za istniejącymi budynkami socjalnymi skręcamy w lewo na nieużytki i tu Obwodnica rozdziela się 1/ na ulicę Działkową którą dojeżdżamy do przyszłego ronda Działkowa / 13 Pułku / Kościuszki 2/ druga nitka nieużytkami / łąkami dochodzi obok parkingu przy Górze Chrobrego i dalej auta jadą ulicą Chrobrego lub Sybiraków i Marymoncką. Bażantarnia ocalona,


Anuluj