Wybrany wątek opinii
Tytuł tej książki jest co najmniej niefortunny. Ci Polacy co przyszli tu do Elbląga brzmią jak jacyś intruzi, a co najmniej nieproszeni goście. Niestety tytuł wywołuje ostre kontrowersje i negatywnie ustawia część czytelników. Tytuł ten determinuje opinię o tym opracowaniu nawet bez zaglądania do niego. Ja akurat jestem w trakcie czytania. Książka ok, ale tytuł źle dobrany. Zupełnie tak jakby podpowiedział go jakiś Juergen lub inny Hans, co musiał stąd odejść... bo przyszli Polacy
Do moderacji
Odpowiedz
20
13
Kompletnie sie nie zgadzam z ta arbitralna opinia osoby ze skonnosciami do tendencyjnych nadinterpretacji. Sugestia, ze "Tytuł ten determinuje opinię o tym opracowaniu nawet bez zaglądania do niego. " jest po prostu smieszna, graniczy z infantylizmem..
Do moderacji
Odpowiedz
5
5