UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kompletnie sie nie zgadzam z ta arbitralna opinia osoby ze skonnosciami do tendencyjnych nadinterpretacji. Sugestia, ze "Tytuł ten determinuje opinię o tym opracowaniu nawet bez zaglądania do niego. " jest po prostu smieszna, graniczy z infantylizmem..