UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tytuł tej książki jest co najmniej niefortunny. Ci Polacy co przyszli tu do Elbląga brzmią jak jacyś intruzi, a co najmniej nieproszeni goście. Niestety tytuł wywołuje ostre kontrowersje i negatywnie ustawia część czytelników. Tytuł ten determinuje opinię o tym opracowaniu nawet bez zaglądania do niego. Ja akurat jestem w trakcie czytania. Książka ok, ale tytuł źle dobrany. Zupełnie tak jakby podpowiedział go jakiś Juergen lub inny Hans, co musiał stąd odejść... bo przyszli Polacy