UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jawamwojtaniewybierałem - Niedoczekanie. PO będzie i nadal stawia na rozwój miasta Elbląg a nie na zwijanie biznesu jak prawica. Mieli osiem lat aby odlewnia nie upadła a co zrobili pisowcy na Wiejskiej? Nic. Obwodnica będzie tak czy siak jak Trampek będzie mieć Grenlandię.