UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Pijak - To w jakim celu ją budowano.. ktoś coś brał? A na Gen. Bema dalej piekło przez 6 godzin dziennie. Tylko Gen. Bema i Grunwaldzka pozwala komunikować wschód - zachód miasta którego 2/3 mieszkańców zamieszkuje tereny położone 2 km na północ. Niech ktoś sprawdzi ile km jest od ronda przy Druskiej do mostu Unii. To nawet na mapie tragedia. Tyle kadencji, tyle partyjnych przepychanek....
Antonis