Wybrany wątek opinii

Jak długo urzędnicy z miasta, będą tolerowali ten śmietnik handlarski przed Ratuszem ? Nie dość, że wygląda to ohydnie, to jeszcze bez pozwoleń na handel detaliczny ! Dzisiaj niby Święto !? Gdzie jest Urząd Skarbowy, Policja, Straż Miejska ?
Wzburzony (2025.05.03)
@Wzburzony - I bardzo dobrze, ta Starówka powinna tętnić życiem, handlem ulicznym ale nie takim badziewiem z Chin, ciupagami, fokami pluszowymi czy innym szmelcem. Trochę rękodzieła, trochę spożywki związanej z agroturystyką, trochę sztuki... A Tobie to chyba żal 4 litery ściska że sam nie możesz stanąć, bo nie masz z czym. Prawda ??? zakompleksiony sfrustrowany zazdrośniku ???
mieszkanka dzielnicy (2025.05.05)
Powrót do komentarzy