UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak długo urzędnicy z miasta, będą tolerowali ten śmietnik handlarski przed Ratuszem ? Nie dość, że wygląda to ohydnie, to jeszcze bez pozwoleń na handel detaliczny ! Dzisiaj niby Święto !? Gdzie jest Urząd Skarbowy, Policja, Straż Miejska ?
Wzburzony