UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak długo urzędnicy z miasta, będą tolerowali ten śmietnik handlarski przed Ratuszem ? Nie dość, że wygląda to ohydnie, to jeszcze bez pozwoleń na handel detaliczny ! Dzisiaj niby Święto !? Gdzie jest Urząd Skarbowy, Policja, Straż Miejska ?

Wzburzony

Anuluj