UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Wzburzony - I bardzo dobrze, ta Starówka powinna tętnić życiem, handlem ulicznym ale nie takim badziewiem z Chin, ciupagami, fokami pluszowymi czy innym szmelcem. Trochę rękodzieła, trochę spożywki związanej z agroturystyką, trochę sztuki... A Tobie to chyba żal 4 litery ściska że sam nie możesz stanąć, bo nie masz z czym. Prawda ??? zakompleksiony sfrustrowany zazdrośniku ???
mieszkanka dzielnicy