UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak długo urzędnicy z miasta, będą tolerowali ten śmietnik handlarski przed Ratuszem ? Nie dość, że wygląda to ohydnie, to jeszcze bez pozwoleń na handel detaliczny ! Dzisiaj niby Święto !? Gdzie jest Urząd Skarbowy, Policja, Straż Miejska ?

Wzburzony