Wybrany wątek opinii
Rządzący i wydający decyzje w tych sprawach powinni się wstydzić i wielokrotnie uderzyć w pierś tak jak wielokrotnie byli zapraszani zarówno na rozpoczęcia jak i zakończenia roku szkolnego przez dyrekcję tejże szkoły i byli w nich obecni co jest potwierdzone zdjęciami i reportażami z owych uroczystości (widzieli jaki jest stan szkoły) !!!!! WSTYD Od dawien dawna wszystkim elblążanom jest znany stan w jakim znajduje się szkoła, która dawno temu miała przejść gruntowny remont. Zamiast tego w szkole dzięki wspaniałym nauczycielom (p. Anna) i wielu innym są podejmowane wspaniałe inicjatywy, remontowane i wyposażane klasy w czym pomagają chętni i mogący rodzice uczniów, nauczyciele i nawet tego nikt nie potrafi uszanować. LUDZIE takie inicjatywy powinno się cenić i w nich pomagać !!!!! Nie mogąc w ciągu tylu lat uzyskać remontu sami się zaangażowali, nie wyciągają ręki po wszystko ale wszystkiego sami zrobić nie dadzą rady i należałoby pomóc i wspierać takie inicjatywy nauczycieli, rodziców i może dzieci !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Sytuacja wyglądałaby pewnie inaczej gdyby dyrekcja szkoły była związana z partią rządzącą. Można się spodziewać że wówczas dawno temu zapadłaby decyzja o termomodernizacji budynku, którą szkoła przeszłaby dawno temu i nie była w tak opłakanym stanie z zewnątrz :( Dla lepszej oceny pokażcie również zdjęcia tego co zostało zrobione przez nauczycieli razem z rodzicami uczniów czyli wyremontowane klasy, nowe wyposażenie klas i wszystko czego dokonali w ciągu tych paru lat bo ta akcja trwa już parę lat (około 4) > > >
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Gdyby dyrekcja była bardziej związana z partią rządzącą, czyli musiała by być jak chorągiewka raz być PIS - owska, a raz PO - wska... bzdury piszesz !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Bzdurek - Dyrekcja co jakiś czas się zmienia jak prezydent (długość kadencji) czasem też sami odchodzą więc sam bzdury piszesz
Do moderacji
Odpowiedz
0
1