UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rządzący i wydający decyzje w tych sprawach powinni się wstydzić i wielokrotnie uderzyć w pierś tak jak wielokrotnie byli zapraszani zarówno na rozpoczęcia jak i zakończenia roku szkolnego przez dyrekcję tejże szkoły i byli w nich obecni co jest potwierdzone zdjęciami i reportażami z owych uroczystości (widzieli jaki jest stan szkoły) !!!!! WSTYD Od dawien dawna wszystkim elblążanom jest znany stan w jakim znajduje się szkoła, która dawno temu miała przejść gruntowny remont. Zamiast tego w szkole dzięki wspaniałym nauczycielom (p. Anna) i wielu innym są podejmowane wspaniałe inicjatywy, remontowane i wyposażane klasy w czym pomagają chętni i mogący rodzice uczniów, nauczyciele i nawet tego nikt nie potrafi uszanować. LUDZIE takie inicjatywy powinno się cenić i w nich pomagać !!!!! Nie mogąc w ciągu tylu lat uzyskać remontu sami się zaangażowali, nie wyciągają ręki po wszystko ale wszystkiego sami zrobić nie dadzą rady i należałoby pomóc i wspierać takie inicjatywy nauczycieli, rodziców i może dzieci !!!!!