UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby dyrekcja była bardziej związana z partią rządzącą, czyli musiała by być jak chorągiewka raz być PIS - owska, a raz PO - wska... bzdury piszesz !!!!
Bzdurek
Gdyby dyrekcja była bardziej związana z partią rządzącą, czyli musiała by być jak chorągiewka raz być PIS - owska, a raz PO - wska... bzdury piszesz !!!!
Bzdurek