UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby dyrekcja była bardziej związana z partią rządzącą, czyli musiała by być jak chorągiewka raz być PIS - owska, a raz PO - wska... bzdury piszesz !!!!

Bzdurek

Anuluj