UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sytuacja wyglądałaby pewnie inaczej gdyby dyrekcja szkoły była związana z partią rządzącą. Można się spodziewać że wówczas dawno temu zapadłaby decyzja o termomodernizacji budynku, którą szkoła przeszłaby dawno temu i nie była w tak opłakanym stanie z zewnątrz :( Dla lepszej oceny pokażcie również zdjęcia tego co zostało zrobione przez nauczycieli razem z rodzicami uczniów czyli wyremontowane klasy, nowe wyposażenie klas i wszystko czego dokonali w ciągu tych paru lat bo ta akcja trwa już parę lat (około 4) > > >