UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moje nowe, drogie Audi, na pięknych dużych felgach już się nie może doczekać równiutkiego, nowego asfaltu.

Bogacz z Nowogrodzkiej

Anuluj