UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdecydowanie przydałoby się więcej kultury - zwłaszcza niektórym komentującym :-) Uroczyście otwieram dyskusję znawców wszystkiego!
Fordanser
Zdecydowanie przydałoby się więcej kultury - zwłaszcza niektórym komentującym :-) Uroczyście otwieram dyskusję znawców wszystkiego!
Fordanser