UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Grupa wodna jest sponsorem, czy wystawi rachunek za wypożyczanie sprzętu? Jeśli wystawi, to główny zapraszający chyba zapłaci za to z własnej kieszeni?! No bo jeśli będzie to z kasy podatników, to proszę na plakacie napisać, że mieszkańcy zapraszają mieszkańców.

Tylko grzecznie pytam

Anuluj