UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grupa wodna jest sponsorem, czy wystawi rachunek za wypożyczanie sprzętu? Jeśli wystawi, to główny zapraszający chyba zapłaci za to z własnej kieszeni?! No bo jeśli będzie to z kasy podatników, to proszę na plakacie napisać, że mieszkańcy zapraszają mieszkańców.
Tylko grzecznie pytam