UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Grupa wodna jest sponsorem, czy wystawi rachunek za wypożyczanie sprzętu? Jeśli wystawi, to główny zapraszający chyba zapłaci za to z własnej kieszeni?! No bo jeśli będzie to z kasy podatników, to proszę na plakacie napisać, że mieszkańcy zapraszają mieszkańców.

Tylko grzecznie pytam