UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tylko grzecznie pytam - To jest grzeczne pytanie typu: czy mogę napluć ci w twarz? I tak ostatecznie za wszystkie działania "za darmo" płaci podatnik. Zatem możesz być spokojny, tobie nic nie ubędzie.


Anuluj