UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tylko grzecznie pytam - To jest grzeczne pytanie typu: czy mogę napluć ci w twarz? I tak ostatecznie za wszystkie działania "za darmo" płaci podatnik. Zatem możesz być spokojny, tobie nic nie ubędzie.
@Tylko grzecznie pytam - To jest grzeczne pytanie typu: czy mogę napluć ci w twarz? I tak ostatecznie za wszystkie działania "za darmo" płaci podatnik. Zatem możesz być spokojny, tobie nic nie ubędzie.