Wybrany wątek opinii
Galeria EL, mimo, że od 60+ lat jest świeckim obiektem, to jednak przez większość swojego istnienia była obiektem sakralnym. Nie popieram ściągania do takiego obiektu wątków satanistycznych. Nie profanujcie tego miejsca.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Czyli jednak cenzura! Pamiętam, podczas zwiedzania kościoła w Drawsku, dyskretny otwór w ścianie, w zakrystii, do odprowadzania "świeckich płynów" poza mury kościoła. I teraz myślę, że cenzura to jest dzisiaj w Galerii - przesadą!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0