UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli jednak cenzura! Pamiętam, podczas zwiedzania kościoła w Drawsku, dyskretny otwór w ścianie, w zakrystii, do odprowadzania "świeckich płynów" poza mury kościoła. I teraz myślę, że cenzura to jest dzisiaj w Galerii - przesadą!!!

tam