UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Galeria EL, mimo, że od 60+ lat jest świeckim obiektem, to jednak przez większość swojego istnienia była obiektem sakralnym. Nie popieram ściągania do takiego obiektu wątków satanistycznych. Nie profanujcie tego miejsca.