UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Galeria EL, mimo, że od 60+ lat jest świeckim obiektem, to jednak przez większość swojego istnienia była obiektem sakralnym. Nie popieram ściągania do takiego obiektu wątków satanistycznych. Nie profanujcie tego miejsca.


Anuluj