UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli jednak cenzura! Pamiętam, podczas zwiedzania kościoła w Drawsku, dyskretny otwór w ścianie, w zakrystii, do odprowadzania "świeckich płynów" poza mury kościoła. I teraz myślę, że cenzura to jest dzisiaj w Galerii - przesadą!!!

tam

Anuluj