Wybrany wątek opinii
Czy smakowała wam święconka, czy zapomnieliście po co się łamiecie w wigilię opłatkiem ? Nie ! Bo nie jesteście ludźmi...
Gdy wybiorą papieża o ciemnej karnacji to przestaniecie się modlić ? Nie, bo wiara jest wam obca a egoizm bliski.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
Czyli w imię tej święconki i łamania chlebem mamy poświęcać życie swoich rodzin dla ludzi, którzy przysylani są tu z innych kultur, nie chcą pracować, integrować się, dostają socjal z naszych pieniędzy, często większy niż nasze zarobki. Taka jest twoja logika?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Głos rozsądku - Jesteś żałosny egoista bo jak myślisz że Polonia to tylko uczciwie pracujący to się mylisz. Oni tu my tam bo świat jest jeden dla wszystkich....
Do moderacji
Odpowiedz
2
4