Wybrany wątek opinii

Czy smakowała wam święconka, czy zapomnieliście po co się łamiecie w wigilię opłatkiem ? Nie ! Bo nie jesteście ludźmi... Gdy wybiorą papieża o ciemnej karnacji to przestaniecie się modlić ? Nie, bo wiara jest wam obca a egoizm bliski.
(2025.04.22)
Czyli w imię tej święconki i łamania chlebem mamy poświęcać życie swoich rodzin dla ludzi, którzy przysylani są tu z innych kultur, nie chcą pracować, integrować się, dostają socjal z naszych pieniędzy, często większy niż nasze zarobki. Taka jest twoja logika?
Głos rozsądku (2025.04.22)
@Głos rozsądku - Jesteś żałosny egoista bo jak myślisz że Polonia to tylko uczciwie pracujący to się mylisz. Oni tu my tam bo świat jest jeden dla wszystkich....
a63 (2025.04.22)
Powrót do komentarzy