UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Głos rozsądku - Jesteś żałosny egoista bo jak myślisz że Polonia to tylko uczciwie pracujący to się mylisz. Oni tu my tam bo świat jest jeden dla wszystkich....

a63

Anuluj