UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli w imię tej święconki i łamania chlebem mamy poświęcać życie swoich rodzin dla ludzi, którzy przysylani są tu z innych kultur, nie chcą pracować, integrować się, dostają socjal z naszych pieniędzy, często większy niż nasze zarobki. Taka jest twoja logika?

Głos rozsądku