UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli w imię tej święconki i łamania chlebem mamy poświęcać życie swoich rodzin dla ludzi, którzy przysylani są tu z innych kultur, nie chcą pracować, integrować się, dostają socjal z naszych pieniędzy, często większy niż nasze zarobki. Taka jest twoja logika?

Głos rozsądku

Anuluj