UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli w imię tej święconki i łamania chlebem mamy poświęcać życie swoich rodzin dla ludzi, którzy przysylani są tu z innych kultur, nie chcą pracować, integrować się, dostają socjal z naszych pieniędzy, często większy niż nasze zarobki. Taka jest twoja logika?
Głos rozsądku