UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oby tylko ta inwestycja nie sparaliżowała miasta w okresie letnim. Ci, którzy dziś skracają sobie tamtędy drogę będą się musieli podążać i tak już zatłoczoną ul. Kościuszki a potem do ul. Bema. A działkowcy zacierają ręce