UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby tylko ta inwestycja nie sparaliżowała miasta w okresie letnim. Ci, którzy dziś skracają sobie tamtędy drogę będą się musieli podążać i tak już zatłoczoną ul. Kościuszki a potem do ul. Bema. A działkowcy zacierają ręce


Anuluj