Wybrany wątek opinii

Szweda jest dobrym trenerem ale niestety nie potrafi zarządzać meczem. Dlatego wszędzie był asystentem, nikt do tej pory nie powierzył mu pierwszej drużyny. Tak idiotycznych decyzji jeżeli chodzi o zmiany albo ich brak w życiu nie widziałem. I to w każdym meczu OE.
przybyłka (2025.04.13)
@przybyłka - A może to wynika z braku kadry.
(2025.04.13)
Ławka w każdym meczu jest krótka ale jest, można było na niej posadzić Kozerę, można. W efekcie graliśmy w kolejnych meczach w 11 i od razu dwa zwycięstwa z rzędu. Kiedy to zrobił - za późno i to chyba tylko pod presją opinii publicznej. Zobacz zmiany w Sosnowcu, myślał że dowiezie wynik a większość już niestety człapała po boisku, Semeniv to się prosił o zmianę już w 1 połowie. Jak trzeba zagrać ofensywnie to wpuszcza obrońcę i na odwrót, wczoraj w meczu o być albo nie być nie wiem po co wpuścił ucznia Przybyły. Ale i tak najlepszy jest majstersztyk z "melodią przyszłości" bo tak mówił w wywiadzie o jednym z zawodników. Można mnożyć tych przykładów.
przybyłka (2025.04.13)
Powrót do komentarzy