UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szweda jest dobrym trenerem ale niestety nie potrafi zarządzać meczem. Dlatego wszędzie był asystentem, nikt do tej pory nie powierzył mu pierwszej drużyny. Tak idiotycznych decyzji jeżeli chodzi o zmiany albo ich brak w życiu nie widziałem. I to w każdym meczu OE.

przybyłka

Anuluj