UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szweda jest dobrym trenerem ale niestety nie potrafi zarządzać meczem. Dlatego wszędzie był asystentem, nikt do tej pory nie powierzył mu pierwszej drużyny. Tak idiotycznych decyzji jeżeli chodzi o zmiany albo ich brak w życiu nie widziałem. I to w każdym meczu OE.
przybyłka