UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ławka w każdym meczu jest krótka ale jest, można było na niej posadzić Kozerę, można. W efekcie graliśmy w kolejnych meczach w 11 i od razu dwa zwycięstwa z rzędu. Kiedy to zrobił - za późno i to chyba tylko pod presją opinii publicznej. Zobacz zmiany w Sosnowcu, myślał że dowiezie wynik a większość już niestety człapała po boisku, Semeniv to się prosił o zmianę już w 1 połowie. Jak trzeba zagrać ofensywnie to wpuszcza obrońcę i na odwrót, wczoraj w meczu o być albo nie być nie wiem po co wpuścił ucznia Przybyły. Ale i tak najlepszy jest majstersztyk z "melodią przyszłości" bo tak mówił w wywiadzie o jednym z zawodników. Można mnożyć tych przykładów.

przybyłka