UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Strach się bać co będzie teraz na ulicy Saperów. W godzinach szczytu smród spalin od stojących w korkach samochodów już teraz włazi mi do mieszkania. Co będzie jak zrobią dwukierunkową 13 Pułku? Róbcie tę obwodnicę jak najszybciej a nie dyskutujcie!