UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Strach się bać co będzie teraz na ulicy Saperów. W godzinach szczytu smród spalin od stojących w korkach samochodów już teraz włazi mi do mieszkania. Co będzie jak zrobią dwukierunkową 13 Pułku? Róbcie tę obwodnicę jak najszybciej a nie dyskutujcie!