UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest artykuł o samolotach i OPEGIEKA, a nie o odlewni i GE. Jak jesteś taki podjudzacz sygnalista, to sam napisz artykuł o odlewni i GE. Jak portel się zainteresuje i opublikuje to nawet ci zapłaci. Jak nie zrozumiałeś przekazu tego artykułu, to też bieda umysłowa. Bardzo ładnie wypunktowano miastu, że nasze "lotnisko" to podmokłe pastwisko i nic więcej i elbląska firma, która chciałaby z niego korzystać musi uciekać do innego miasta, bo tu nie ma warunków, a mogłyby być.

KapitanSzyderca

Anuluj